Strešná krytina Bramac

Betónové škridle Bramac:

 • sú mrazuvzdorné
 • sú extrémne odolné
 • sú enviromentálne vhodné - všetky škridly sú plne recyklovateľné, energeticky úsporne vyrobené a neobsahujú chemické látky znečisťujúce životné prostredie
 • ponúkajú kompletný strešný systém z jednej ruky
 • majú zázemie medzinárodného koncernu
 • majú dlhú životnosť
 • poskytujú záruku 30 rokov na škridlu a 15 rokov záruku na strešné doplnky

Adria

AdriaTáto škridla vytvára atmosféru stredomoria. Korunujte svoj dom štýlovou strechou, ktorá Vám vždy navodí spomienky na dovolenkovú atmosféru. Na výber máte dve farebné verzie - umbra a magico.

 
 
 

Montero

MonteroTáto škridla disponuje atraktívnym vzhľadom a vysokou odolnosťou. Štrukturovaný povrch prináša ďalšie výhody - bezpečnú pochôdznosť, zamedzenie nekontrolovanému zosuvu snehu.

 
 
 
 

Rímska škridla

RimskaSvojim mohutným oblúkom je vhodná hlavne pre novostavby typu bungalov, ako aj pre rekonštrukciu historických objektov, ktoré majú byť renovované v súlade s tradíciou.

 
 
 
 

Klasik

KlasikTvar tohto modelu je obľúbeným profilom na našich strechách, ktorý harmonicky ladí s prostredím. V ponuke Bramac-u ide o dlhodobo najpredávanejší model škridly na Slovensku.

 
 
 
 

Tectura

TecturaTáto škridla ponúka dizajnovo zaujímavé riešenie. Váš dom zvýrazní svojou jednoduchosťou a čistotou línií. Svojím plochým tvarom sa hodí pre objekty modernej archytektúry, ale tiež na drevodomy, nakoľko vzhľadom pripomína drevený šindel.

 
 
 

Reviva

RevivaModel Bramac Reviva je klasikou v novom šate. Ponúka obľúbený vzhľad Bobrovky, no vďaka modernému tvaru s bočnou drážkou a kladenie škridiel vedľa seba má viaceré výhody: menší počet kusov na m2, nižšiu hmotnosť na m2 a rýchlejšiu pokládku.

 
 
 

Moravská škridla

MoravskaSvojim asymetricky skloneným tvarom pripomína riečne vlny, čím dáva strechám živý charakter. Táto nna SLovensku veľmi obľúbená škridla vynikne hlavne na jednoduchých strechách.

 
 
 

Max 7o

Max 7Prvá inovácia na trhu v oblasti použitia betónovej krytiny na nízke sklony striech už od 7o s použitím kvalitnej podstrešnej fólie s lepiacimi pásmi, lepiacej hmoty na spoje fólie, tesniacim tmelom pod kontralaty a dvomi špeciálnymi odkvapovými plechmi.

  Kontakt

 • +421 901 910 194
 • info@wald.sk