Vitajte

DOBRÁ STRECHA pre Váš dom
...pohoda, spokojnosť, harmónia...
 
Rozhodli ste sa postaviť si vlastnú strechu nad hlavou. Isto túžite po tom, aby sa Vaše nové bývanie stalo útulným domovom pre Vás a Vašich blízkych.
 
Naša firma sa od svojho vzniku v r.1992 špecializuje na dodávku a montáž striech a obytných podkroví. Realizujeme však aj novostavby a rekonštrukcie objektov a drevostavby pre rôzne účely využitia. Podľa Vašich potrieb zabezpečíme komplexnú realizáciu diela alebo vyriešime konkrétnu požiadavku.
 
Vynasnažíme sa, aby Vaše nové bývanie bolo zdravé, príjemné a zharmonizované. Aby ste sa v dome dobre cítili a zároveň šetrili náklady na prevádzku.
 
Našim cieľom je Vaša spokojnosť.
 
                                                                  Tešíme sa na stretnutie s Vami.
 
Kontaktujte nás aj na: Facebook
 
 
 
 
 
 
 
Informácie a dokumenty sprístupnené na týchto webových stránkach (vrátane informácií na iných stránkach priamo dostupných z nich) majú informatívny charakter.Tieto stránky a ich obsah je možné používať len na zákonom povolené účely. Dokumenty a údaje uvedené na týchto stránkach, ktoré sú chránené autorským a vlastníckym právom nie je možné kopírovať, používať, upravovať, prenášať, distribuovať alebo inak využívať bez povolenia ich príslušných vlastníkov. 

    Kontakt

  • +421 901 910 194
  • info@wald.sk