Krytiny s kamenným granulátom
 

mTn Škridla

 
 
V doterajšej histórii plechových krytín poznáme len jediný dizajn vytváraný falcami. Vďaka novým technológiám, vylepšeniu húževnatosti a ťažnosti oceľového plechu je v súčasnej dobe možné vytvarovať takmer akýkoľvek účelný a estetický vzhľad strešnej krytiny. Keďže stáročia naše strechy pokrývala škridla ako tradičná krytina, dizajnéri výrobných závodov mali jednoduchú voľbu pre vytvorenie vzhľadu plechových krytín novej generácie. mŠkridla, v porovnaní ku ostatným plechovým krytinám bez kamenného granulátu, z hľadiska rešpektovania tradičnej architektúry, má k tomuto vzhľadu určite najbližšie. 
 
 
 
mTn Roman 
 
 
 
Dôkazom vynikajúcej tvarovateľnosti oceľového plechu je aj vytvorenie ďaľšieho estetického vzhľadu oceľovej krytiny s kamenným granulátom, ktorý v nás evokuje príjemne teplú atmosféru stredomoria. Dizajn krytiny MetroRoman poskytuje architektom ďalšiu možnosť dotvorenia a umocnenia štýlu podľa predstáv majiteľov pri rekonštrukcii ich striech. 
 
 
mTn Classic 
 
 
 
So svojími ostrými pozdĺžnymi priehybmi vytvára výraznú až drsnú štruktúru strešnej plochy, ktorá umocní jednoduché tvary vašej fasády. Je optimálne a univerzálne použiteľný pri všetkých architektonických štýloch. 
 
 
mTn Venézia 
 
 
 
Farebné prevedenie a tradičný tvar tejto krytiny, tak typický pre stredomorie určite odlíši Vašu strechu od okolitých a umocní jedinečnosť vášho vysnívaného domu. Neobvykle vysoká vlna tohto profilu dodá vašej streche slnečnú a príjemnú atmosféru akú si prinášame z naších dovoleniek pri mori. Krytina mVenézia využíva na maximum schopnosť plechu vytvoriť akýkoľvek profil a dotvoriť tak architektonický vzhľad podľa vášho želania. Tvar krytiny s vysokou vlnou a zámkom zaručuje výborný odtok vody a zároveň dlhodobú vodotesnosť. 
 
 
 
Krytiny bez kamenného granulátu
 
 
 
Ln Štandard 
 
 
Oceľový plech má vynikajúcu tvarovateľnosť, takže sa dá z neho ľahko vyrobiť strešná krytina v tvare škridly. Dôležité však je nájsť vhodné rozmery a ešte dôležitejšie správny a bezpečný spôsob jej prichytenia. Rozmery sú dôležité kvôli manipulovateľnosti, zníženiu odpadu a možnosti skladovania. Spôsob prichytenia je dôležitý pre zvýšenie istoty proti prenikaniu vody do strechy. Oceľová krytina L Štandard tieto požiadavky spĺňa určite viac ako ostatné veľkoplošné plechové krytiny. 
 
 
 
Ln Klasik 
 
 
 

    KONTAKT

  • Vranovská 12, 080 06 Prešov
  • Príďte nás navštíviť osobne, v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 15:00 hod.
  •  
  • +421 901 910 194
  •  
  • info@wald.sk